26.04.24-28.04.24 toimub Vilja...

Budolinn Judokool

Finish Open ja A.Lutsari turniir. 27 November 2013, 03:07
Finish Open ja A.Lutsari turniir.
23. novembril toimusid vôistlused, millest vôtsid osa ka Budollini kooli kasvandikud. Meie kooli vanemad sportlased vōistlesid Soome lahtistel meistrivōistlustel, kus saavutasid kolm medali väärilist kohta. Edukaim oli Jakov Popov, kes vōitis kuldmedali kehakaalu kategoorias kuni 55 kg. Hōbedase medali omanikuks kehakaalu kategoorias +66 kg sai Ilja Tšeburahov. Ostap Golosjuk sai pronksmedali kaa
Loe edasi
XV K. Keeraku Childrens Judo Day! 20 November 2013, 12:09
XV K. Keeraku Childrens Judo Day!
16.november toimus Tartus K.Keeraku nimeline laste turniir. See on üks tugevamatest võistlustest Eestis, millest võtavad osa meie riigi parimad sportlased ja külalised Venemalt, Valgevenest, Lätist, Leedust ja Soomest. Budolinn kooli kasvandikud tõid koju 5 medalit: I koht – Vladimir Tkatsenko ja Rene Altosar III koht – Jakov Popov, Jevgeni Tkatsenko ja Ilja Tseburahov   Palju õnne võitjatele ja e
Loe edasi
5. Aastat! Sünnipäeva pidu. 16 October 2013, 11:40
5. Aastat! Sünnipäeva pidu.
13. Oktoobril tähistas Budolini Judokool oma esimest juubelit - 5. Aastat! Sünnipäeva pidu toimus Kraabi Bowlingus, kuhu olid kutsutud meie kooli kasvandikud koos oma vanematega. Suur tänu teile, et osalesite sellel üritusel. See tähtis päev oli väga lõbus ja meeldejääv just tänu teile. Lastel oli võimalik mängida bowlingut, omavahel suhelda ja süüa maiustusi. Peo lõpus ootas külalisi ka sünnipäe
Loe edasi
Tartu sügisturniir. 07 October 2013, 10:35
5. Oktoober toimusid Tartu linnas XI rahvusvaheline judo sügisturniir. Võistlustel osales sportlasi ka teistest välisriikidest: Venemaalt, Lätist ja Soomest.  Meie kooli judokad võitsid võitlustelt 10 medalit.   D-klassis kaalus kuni 46kg tuli võitjaks Vladislav Malõshev. Kaalus kuni 38kg võitis hõbemedali Stefan Temnikov. Finaalis oli Stefani vastaseks olnud poiss aktiivsem. Sellepärast otsustas