X

Judo

Mustakivi (Mahtra 1)

Krav Maga

Mustkivi I korrus

Judo

Lasnamäe Spordikompleks (Pae1/Peterburi tee 15)

Judo

Tallinna Tõnismäe Reaalkool (Pärnu maantee 50)

Judo

Garant Erakool

 
  рус | est
     
Järgmine Üritus!
31 October 2020
Rothberg Cup
...
14 November 2020
KAIMU KEERAKU NIMELINE
...
28 November 2020
FELIKS SAAKJANi nimeline JUDOturniir
IV International JUDO tourname...

Grupp

LASNAMÄE

Liikuri

  • rühm

    vanus

    päev

    aeg

    kuumaks

    vabu kohti

    treener

    reg.

  • Liikuri 1

    3-5

    E. K.

    15:35-16:05

    25.-

    5

    Gennadi

    siin
  • Liikuri 2

    5-7

    E. K.

    15:00-15:35

    25.-

    4

    Gennadi

    siin

Mustakivi

  • rühm

    vanus

    päev

    aeg

    kuumaks

    vabu kohti

    treener

    reg.

  • Juku

    3-4

    L. P.

    10.00-11.00
    10.00-11.00

    35.-

    5

    Valery

    siin
  • Juku1

    4-6

    T. N.

    19:00-20:00

    35.-

    4

    Kirill

    siin
  • UUS

    7-9

    E.K.R

    17:30-18:30

    40.-

    12

    Aleksandr

    siin
  • Ole2

    7-8

    T. N. L.

    18.00-19.00
    11.00-12.30

    40.-

    5

    Budõlin D. Kirill

    siin
  • Ole4

    8-10

    T. N. L.

    17:00-18:00 11:00-12:30

    40.-

    4

    Budõlin D. Kirill

    siin
  • Ole5

    9-12

    T. N. L.

    15.30-17.00
    12.30-14.00

    40.-

    5

    Gennadi

    siin
  • Ole6

    9-12

    E. K. R.

    16.00-17.30

    40.-

    3

    Budõlin D.

    siin
  • Ole7

    10-15

    E. K. R.

    18.30-20.00

    40.-

    5

    Aleksandr Tšerednitšenko

    siin
  • MMA, K1

    13-19

    E. K. R.

    20:00-21:30

    40.-

    4

    Aleksandr Silonov

    siin

Lasnamäe Spordikompleks

  • rühm

    vanus

    päev

    aeg

    kuumaks

    vabu kohti

    treener

    reg.

  • UTRO

    7-10

    E. K. R.

    10:00-11:15

    40.-

    10

    Dmitri Samoshuk

    siin
  • Judo1

    4-5

    T. N.

    17:30-18:30

    35.-

    5

    Aleksandr Tšerednitšenko

    siin
  • Judo2

    5-6

    T. N.

    18:30-19:30

    35.-

    5

    Valery

    siin
  • Judo3

    7-8

    E. K. R.

    17:30-18:30

    40.-

    3

    Mark

    siin
  • Judo4

    6-8

    T. N.

    17:30-18:30 11:30-13:00

    40.-

    5

    Gennadi

    siin
  • Judo6

    9-12

    T. N. L.

    16:00-17:30
    10:00-11:30

    40.-

    2

    Dmitri

    siin
  • Judo7

    9-13

    E. K. R.

    16:00-17:30

    40.-

    5

    Dmitri Samoshuk

    siin
  • Judo8

    11-15

    T. N. L.

    18.30-20.00
    11:30-13:00

    40.-

    5

    Dmitri

    siin
  • Parimad

    12+...

    E. K. R. L.

    18:30-20:00
    11:30-13:00

    45.-

    5

    Dmitri, Valery

    siin

Kesk-Linn

Garant Erakool

  • rühm

    vanus

    päev

    aeg

    kuumaks

    vabu kohti

    treener

    reg.

  • Garant

    7-11

    E. K. R.

    8:00-9:00

    30.-

    5

    Kirill

    siin

Tallinna Tõnismäe Reaalkool

Tallinna Tõnismäe tegelikkooli õpilastele on hinnatud alla 5 eurot kuus jadoodiklassidele.

 

  • rühm

    vanus

    päev

    aeg

    kuumaks

    vabu kohti

    treener

    reg.

  • Judo10

    7-9

    E. K. R.

    16:00-17:30

    40.-

    5

    Kiril, Vugar

    siin
  • Judo11

    10-15

    E. K. R.

    17:30-19:00

    40.-

    6

    Kiril, Vugar

    siin

  © Budolinn Judokool. All rights reserved    Tel. (+372) 56 493 336 e-mail: dmitri@budolinn.ee