X

Judo

Lasnamäe Spordikompleks (Pae1/Peterburi tee 15)

Lasnamäe Tallinna Läänemere Gümnaasium (Vormsi 3)

Judo

Tallinna Tõnismäe Reaalkool (Pärnu maantee 50)

 

 
  рус | est
     
Järgmine Üritus!
8 June 2024
SOLANIN CUP 2024
...
1 July 2024
Varemurru - spordilaager
...
28 July 2024
Rahvusvaheline judolaager Šveitsis
Rahvusvaheline judolaager Švei...

Koolist

           Budolini Judokool asutati 28. augustil.2008. aastal. Selle asutasid 2 venda - Dmitri ja Aleksei Budõlin, kes on suurema osa oma elust pühendanud spordile ja Judole. Nad soovivad teistega jagada oma edu ja kogemusi. Lisaks soovisid vennad arendad ja edendada Judot Eestis.
Peale sportlaskarjääri lõpetamist alustas Dmitri oma esimese rühmaga  kuhu kuulusid 5. aastased lapsed. Mida aasta edasi, seda enam lapsi liitus Budolini Judokooliga. Tänaseks on Budolini Judokool üks parimaid judoklubisid Eestis. Klubiga on liitunud uusi treenereid ning treeningpaikadena on kasutusel uued treeningsaalid.
Kui Aleksei Budõlin oma sportlaskarjääri lõpetas asus ta  klubis treenima kõige vanemaid kasvandike. Hetkel on tema treenitavad sportlased Eesti koondise liikmed ja esinavad Eestit erinevatel rahvusvahelistel tiitlivõistlustel.  Hetke seisuga on Aleksei Budõlin Eesti judokoondise peatreener.

Kooli nimi ei ole juhuslik - Budo tähendus tuleb kahest sõnast Bu tähendab võitlust Do tähendab teed. Budo kokku tähendab võitlustee, mis on jaapani termin, mida kautatakse võitluskunstide kirjeldamiseks ja tähendab ka enese arendmaist.

 

Meie klubi nimetatakse kooliks. Sellega soovime rõhutada ja näidata, et meie jaoks on väga tähtis ka laste vaimse tervise arendamine lisaks füüsilisele.  Samas ka sportlike eluviiside propageerimine ja koos vabaaja veetmine. Soovime olla tähtis osa oma kooli laste elus.

 

Judosse armutakse juba lapsepõlves ja seda tunnet kantakse kogu oma elu. Tahame, et meie kool oleks selliseks kohaks, kuhu soovid ja tahad alati tagasi tulla. 

 

Budolinni Judokooli eesmärgiks on saada tugevaimaks ja parimaks klubiks Eestis. Lisaks soovime olla äratuntav klubi ka maailmas. Meie pririoteediks on sportlike eluviiside propageerimine ja arendamine  nii noorte, kui ka vanemas eas inimeste seas. Meie Judo kooli suurim eesmärk on kasvatada mitte ainult Olümpia võitjaid vaid ka väärikaid lapsi.

 

Budolinn judokool tegeleb spordi arendamisega erinevate vanuseklas- sides.Samuti me toetame perekonna traditsioone ning pere väärtuseid.

Klubis on kuni 30% lapsi kes saavad soodsamalt või tasuta treeningutes käia. Sinna kuuluvad mitte ainult treeningud, vaid ka treeninglaagrid.

Toetame täiskasvanute spordi, maksame välja stipendiumi sportlastele, kes valmisuvad Euroopa- ning Maailmameistri võistlisteks.

Väga palju lapsi kes vajavad toetuses, et spordiga tegeleda. Meie ülesandeks on neid aidata. Otsime sponsoreid, ettevõteid kellel oleks huvi ja võimalusi meid sellega aidata.Meie plaanides korraldada tasuta treening laagri meie klubi sportlastrle. Seepärast otsime toetajad ja sponsoreid, et selle idee ellu viia.

 

  © Budolinn Judokool. All rights reserved    Tel. (+372) 56 493 336 e-mail: dmitri@budolinn.ee