X

Judo

Lasnamäe Spordikompleks (Pae1/Peterburi tee 15)

Judo

Tallinna Tõnismäe Reaalkool (Pärnu maantee 50)

 

 
  рус | est
     
Järgmine Üritus!
23 March 2023
Hundu Cup
https:/...
22 April 2023
EESTI MV C-KLASS JA VETERANID
EESTI MV C-KLASS JA VETERANID...
6 May 2023
KYODAI TURNIIR JA LAAGER
Riga...

Meie tulemused!
Möödunud kolm nädalat on olnud põnevalt pingelised kooli sportlaste jaoks.Alates 14. novembrist, on sportlased osalenud neljal võistlusel, millest kaks on olnud rahvusvahelised (K. Keeraku International Judo Cup ning Finnish Open), lisaks Eesti Karikas täiskasvanutele ja noortele ning klubiturniir BUDO Cup.
 
Sportlased esinesid korralikult kõikidel turniiridelt ning vaimustav on see, et igalt turniirilt toodi ka medaleid. Loomulikult mitte kõik sportlased võitsid sädelevaid autasusid, kuid nad püüdlesid isuga selle poole. Iga kogemus, olgu ta magusam või mõrudam, viib neid edasi.
 
K.Keeraku mälestusturniiril võitis kuldmedali Mark Altosar ning proksise autasuga naases Ostap Gološtšuk. Mõlemad noormehed tulid ka oma kehakaalu Eesti Karika üldarvestuses esimesteks.
 
Soomest tõid häid uudiseid Jevgeni Tkatšenko ning taaskord Mark Altosar- mõlemale noormehele kuldmedal oma kehakaalu judokate seas! Seekord kaotas Ostap Gološtšuk pronksimatši ja jäi viiendaks, ent ta oli väga võitluslik.
 
Meie täiskasvanud judomaadlejad saavutasid Eesti klubide karikavõistlustel juba kolmandat aastat järjest hõbemedali! Meeskond koosseisus Vadim Fomin (-66kg), Jevgeni Salejev (-73kg), Georgi Ladõgin (-81kg), Aleksandr Marmeljuk (-90kg) ja endiselt heas hoos Aleksei Budõlin (+90kg) pidi taas tunnistama Tartu DO klubi paremust, kes oli esindatud lausa nelja koosseisuga. Meie meeskond peab plaani järgmisel aastal lõpuks võidukarikas Tallinnasse ära tuua!

  © Budolinn Judokool. All rights reserved    Tel. (+372) 56 493 336 e-mail: dmitri@budolinn.ee