X

Judo

Lasnamäe Spordikompleks (Pae1/Peterburi tee 15)

Judo

Tallinna Tõnismäe Reaalkool (Pärnu maantee 50)

 

 
  рус | est
     
Järgmine Üritus!
23 March 2023
Hundu Cup
https:/...
22 April 2023
EESTI MV C-KLASS JA VETERANID
EESTI MV C-KLASS JA VETERANID...
6 May 2023
KYODAI TURNIIR JA LAAGER
Riga...

MM - Unifight.

Privet! Pozhaluista! Molotsõ!


Venemaa pealinnas Moskvas leidis 2-5.11 aset omapärane võistlus- Maailmameistrivõistlused Unifight'is. Ning sellelt turniirilt on meie judosportlastel- Jevgeni Salejevilt ning Aleksandr Marmeljukil ette näidata suurepäraseid tulemusi.

Unifight kujutab endast mitmevõistlust, mis koosneb kahest osast. Esiteks tuleb läbida takistusriba, mille jooksul tuleb loopida sihtmärgi pihta nuga ning lasta õhkrelvast. Seejärel asutakse maadlusringi, kus toimub teine etapp- 2 raundi maadlust.
Kui aga sportlane läbib takistusriba probleemideta, tuleb tal maadlusringis heidelda vaid üks voor. Samuti peetakse automaatselt võiduks vastase selja heitmist.

Kehakaalus kuni 75kg tuli Jevgeni Salejev Maailmameistriks ning kehakaalus kuni 85kg saavutas Aleksandr Marmeljuk hõbemedali. Üldse võttis võistlustest osa sportlasi 36.-st riigist. 

Noormehed maadlesid stabiilselt igas kohtumises, ehkki takistusribal ei sujunud kõik alati nii libedalt. Ent tänu suurepärasele esitlusele maadlusosas, saavutasid noormehed vastavalt esimese ja teise koha oma kehakaalus.

Õnnitleme meie judokaid Maailmameistrivõistluste medalite puhul!

Fotod võistlustelt on siin  © Budolinn Judokool. All rights reserved    Tel. (+372) 56 493 336 e-mail: dmitri@budolinn.ee