X

Judo

Lasnamäe Spordikompleks (Pae1/Peterburi tee 15)

Judo

Tallinna Tõnismäe Reaalkool (Pärnu maantee 50)

 

 
  рус | est
     
Järgmine Üritus!
23 March 2023
Hundu Cup
https:/...
22 April 2023
EESTI MV C-KLASS JA VETERANID
EESTI MV C-KLASS JA VETERANID...
6 May 2023
KYODAI TURNIIR JA LAAGER
Riga...

Linnalaagri kokkuvõte

Linnalaagri kokkuvõte

05.07 – 30.07 leidis mängutoas BIM-BOM aset linnalaager lastele vanuses 4-8 aastat. Ettevõtmise korraldaja oli Judokool BUDOLINN

Laagri nelja vahetuse jooksul osales selles ligi 60 last. Nagu ka eelmisel aastal, võttis protsessist osa külalisi Venemaa pealinnast Moskvast, aga ka Ameerika Ühendriikidest, nii et võib julgelt väita, et tegemist oli rahvusvahelise laagriga.

Põhiliseks tegevuseks laagris oli mängimine, lõbus aja veetmine, aga ka loominguline eneseväljendamine läbi käelise tegevuse ning uute teadmiste omandamine tänu muuseumikülastustele. Igas laagrivahetuses (Kunsti, Koduloo, Spordi, Eesti kultuuri) said lapsed teada midagi uut, lisaks panid end proovile sportlikus tegevuses.

Kuu möödus väga kiirelt ja põnevalt, kõik üritused õnnestusid, lapsed veetsid aega huvitavate ja kasulike tegevuste seltsis ning jäid laagriga rahule.

Soovime tänada meie kasvatajaid Tatjanat, Nataljat, Janat, Juliat ja Larisat, kes panid oma hinge sellesse töösse ning täitsid iga päeva rõõmu ja soojusega.

Suur tänu restorani KIś-MIś personalile, kes aitasid laagris viibivate laste toitlustamise korraldamisega.

Ilusat päikselist augustit kõigile!

Dmitri ja Olga Budõlinid

  © Budolinn Judokool. All rights reserved    Tel. (+372) 56 493 336 e-mail: dmitri@budolinn.ee