X

Judo

Lasnamäe Spordikompleks (Pae1/Peterburi tee 15)

Judo

Tallinna Tõnismäe Reaalkool (Pärnu maantee 50)

 

 
  рус | est
     
Järgmine Üritus!
23 March 2023
Hundu Cup
https:/...
22 April 2023
EESTI MV C-KLASS JA VETERANID
EESTI MV C-KLASS JA VETERANID...
6 May 2023
KYODAI TURNIIR JA LAAGER
Riga...

Ja ongi õppeaasta möödas!

Ja ongi õppeaasta möödas!


Koos temaga võime tõmmata joone alla judokooli 2010. aasta esimesele poolele. Selle aja jooksul esinesid judokooli sportlased kõikidel ametlikel turniiridel Eestis ning näitasid, et nad on tõsiseltvõetavad tublid judokad!
Esimese poolaastaga võideti ametlikel Eesti-sisestel võistlustel 18 medalit, millest 9 on kuldsed, 5 hõbedast ning 4 pronksikarva.
Kahe tegevusaasta jooksul, on judokoolil Budolinn õnnestunud luua sõbralik ja tegus meeskond. Tänu sellele saavutati ka Eesti Meistrivõistlustel, C-klassis esmakordselt 3 medalit ning klubide üldarvestuses tõusti auväärsele kolmandale positsioonile.


Eesti Meistrivõistlustel on 2010. aastal saavutatud 5 medalit:
2 kulda- Mihkel Altosaar ja Aleksandr Marmeljuk,
2 hõbedat- Nikita Mirośnitśenko ja Dmitri Vinogradov,
1 pronks- Galina Danikevitś.


Rõõmustasid ka nooremad sportlased, kes esinesid hästi turniiril Narva-Jõesuus. Paljudele oli see esimeseks võistluskogemuseks, kus lisaks võttis osa noorsportlasi mitmetest erinevatest Eesti klubidest.
Kõik, kes nägid vaeva treeningutel ning sooritasid ka vastava eksami, võisid astuda sammukese edasi tipu poole ning said selle kinnituseks uue vöö omanikuks.Tänu suurepärasele treenerite ning juhatuse tööle, avati Mustakivi keskuses ja Lasnamäe spordiklubis uued treening-grupid. Sportlaste, treenerite, vanemate ning sponsorite koostöö on võimaldanud luua tugev meeskond, mis aitab kaasa judokooli töö ja arengu edendamisel.
Tõestuseks sellele oli ka pereüritus juuni alguses Vembu-Tembumaal, kuhu kogunes üle 120. inimese. Pidu oli väga edukas!
Suur tänu kõigile, kes võtsid osa peost, aitasid kaasa organisatoorsetes küsimustes, aga ka toetasid lapsi ja treenereid võistlustel.
Täname treenereid nende vastutusliku ja vahel ka keerulise, kuid tänuväärse töö eest!


Ilusat suve jätku ning küllaldaselt päikest!

  © Budolinn Judokool. All rights reserved    Tel. (+372) 56 493 336 e-mail: dmitri@budolinn.ee