X

Judo

Lasnamäe Spordikompleks (Pae1/Peterburi tee 15)

Lasnamäe Tallinna Läänemere Gümnaasium (Vormsi 3)

Judo

Tallinna Tõnismäe Reaalkool (Pärnu maantee 50)

 

 
  рус | est
     
Järgmine Üritus!
8 June 2024
SOLANIN CUP 2024
...
1 July 2024
Varemurru - spordilaager
...
28 July 2024
Rahvusvaheline judolaager Šveitsis
Rahvusvaheline judolaager Švei...

Hurraaa! Koolivaheaeg on käes!
Hurraaa! Koolivaheaeg on käes!
 
Soovime õnne kõigile koolilastele õppeaasta lõpu ja suvise vaheaja alguse puhul!
 
Möödunud aasta jooksul kasvasime koos tugevamaks ning noorte saavutused muutusid stabiilsemaks. Judokooli BUDOLINN õpilased esinesid edukalt nii Eesti võistlustel kui ka väljaspool Eestit.
 
Juba teist aastat järjest saavutasid vanemad noormehed, keda juhendab Aleksei Budõlin, Eesti Meistrivõistlustel hõbemedali.
 
Käesoleval aastal tähistati klubis mitmeid pidusid: Isadepäeva, Uut Aastat ja Vastlapäev, ning hooaeg lõpetati suurejoonelise klubipidustusega Vembu-Tembumaal, saatjateks kaunis ilm ning BUDOLINN Judokooli sõbralik perekond.
 
Eesti Meistrivõistlustel saavutasid meie sportlased 3 kuldmedalit, 3 hõbemedalit ja 2 pronksmedalit. Õnnitleme medalimehi: Jakov Popov, Mark Altosar, Ostap Golostšuk, Robert Seredenko, Nikita Musiev.
 
Meeldiv on jälgida, kuidas kasvavad ja arenevad meie noored sportlased! Sooviks kiita MUSTAKIVI Keskuses treenivaid noori, kes lühikese ettevalmistusajaga suutsid valmistuda ette ja esineda kõrgekaliibrilistel võistlustel.
 
Vanematele sportlastele ei jää alla ka nooremad, kes kasvavad tormakalt ning kaitsevad võidetud medalitega iseenda, klubi ja oma perekonna au. Iga Eestis asetleidval võistlusel esinemisega ning iga BUDO CUP seeria turniiriga kasvatavad noored oma sportlikku vaimu ning kasvavad targemaks ja tugevamaks.
 
Loomulikult soovime tänada südamest meie vanemateühendust ning avaldada tänusõnu nende aadressil abi eest ürituste korraldamisel, aga ka usu ja moraalse toe eest klubi tegutsemises.
 
Ja muidugi täname väga meie kooli treeneritele, kes iga päev pühendavad end lastele ja sellest kooslusest sünnivad ilusad hetked, mis rõõmustavad meid kõiki!
 
Kaunist suveaega ning palju-palju sooje päikselisi päevi Teile kõigile!
BUDOLINN JUDOKOOL

  © Budolinn Judokool. All rights reserved    Tel. (+372) 56 493 336 e-mail: dmitri@budolinn.ee