X

Judo

Lasnamäe Spordikompleks (Pae1/Peterburi tee 15)

Lasnamäe Tallinna Läänemere Gümnaasium (Vormsi 3)

Judo

Tallinna Tõnismäe Reaalkool (Pärnu maantee 50)

 

 
  рус | est
     
Järgmine Üritus!
8 June 2024
SOLANIN CUP 2024
...
1 July 2024
Varemurru - spordilaager
...
28 July 2024
Rahvusvaheline judolaager Šveitsis
Rahvusvaheline judolaager Švei...

Eesti Meistrivõistlused täiskasvanutele

Iga aasta jaanuari teisel poolel toimuvad Eesti Meistrivõistlused täiskasvanutele. Sellel aastal toimusid võistlused 22. jaanuaril Tartus. Kolmest liikmest koosneva meeskonna: Jevgeni Salejev – 73 kg, Georgi Ladõgin – 81 kg ja Aleksandr Marmeljuk – 90 kg, viis võistlustele Aleksei Budõlin. Nagu ka eelmisel aastal, sai Eesti meistriks Aleksandr Marmeljuk – 90 kg ning võitis kuldmedali. Kaalukategoorias kuni 81 kg ei olnud võrdseid meie sportalsele Georgi Ladõginile, kes sai samuti kuldmedali. Jevgeni Salejev pidi võistlustest loobuma  trauma tõttu, me väga lootsime tema peale, kuid sport on sport – traumade eest pole keegi kindlustatud. 

Üldtulemuste põhjal saavutas BUDOLINN teise koha, loovutades esikoha Eesti tugevaimale klubile – Tartu Do´le.

On meeldiv märkida, et 2 sportlast, Elnur Aliev ja Grigori Minaškin – 100 kg, kes saavutasid samuti Eesti Meistri tiitlid ja võitsid kuldmedalid, treenivad end Aleksei juhendamisel. Kuid nemad esindavad teisi klubisid, aga treenivad BUDOLINN´is.

Õnnitleme meie sportlasi ja treenereid saavutatud edu puhul! Soovime neile uusi võite Euroopa Meistrivõistlustel, mis toimuvad 26-28. aprillil Venemaal.

  © Budolinn Judokool. All rights reserved    Tel. (+372) 56 493 336 e-mail: dmitri@budolinn.ee