X

Judo

Lasnamäe Spordikompleks (Pae1/Peterburi tee 15)

Judo

Tallinna Tõnismäe Reaalkool (Pärnu maantee 50)

 

 
  рус | est
     
Järgmine Üritus!
23 March 2023
Hundu Cup
https:/...
22 April 2023
EESTI MV C-KLASS JA VETERANID
EESTI MV C-KLASS JA VETERANID...
6 May 2023
KYODAI TURNIIR JA LAAGER
Riga...

Eesti Meistrivõistlused C-klassis!
Eesti Meistrivõistlused C-klassis!
 
7. mail viidi Vinnis läbi Eesti Meistrivõistlused 1999-2001 aastatel sündinud noortele, millest võttis osa enam kui 200 sportlast 28-st klubist.
Meie kool oli seekord esindatud 18 judokaga. Turniir kujunes raskeks ja kurnavaks, ent noored andsid endast lihtsalt parima ning ühiste pingutustega saavutati kõikide osalenud klubide arvestuses teine koht
Soovime ära märkida tublisid judokaid, kes on aastate jooksul näidanud suurepäraseid tulemusi ning nüüd tegid oma elu parima esitluse!
Mark Altosar, I koht -42kg
Taas kohtusid kehakaalu -38kg finaalis, nagu ka B-klassi meistrivõistluste finaalis, kaks head sõpra- Jakov Popov ja Ostap Golostšuk. Tol korral jäi peale Jakov Popov. Seekord sai magusa revanši ja esikoha C-klassis Ostap Golostšuk. Hõbe Jakov Popovile.
Kehakaalus -46kg saavutas ilusa maadluse ja oskustega II koha Robert Seredenko. Samas kehakaalus võitis III koha samuti meie kooli kasvandik, Nikita Musiev, kes läbis pika tee selle medalini ning võib selle üle suurt uhkust tunda.
Soovime välja tuua lisaks: Jevgeni Tkatšenko ja Grigori Mõško V kohad, Marek Grigorjevi ja Aleks Tšerednitšenko VII kohad. 
Üldse näidati Eesti Meistrivõistlustel kena ja kvaliteetset maadlust.
Meie kool lõpetas spordiaasta 2010 / 2011 oivaliste tulemustega. Kõik poisid ja tüdrukud olid VÄGA TUBLID!
Loomulikult täname ka meie abilisi, lapsevanemaid!
Suur aitäh usinatele sportlastele, väsimatutele treeneritele ning hoolivatele vanematele toetuse ja usu eest meie klubisse.
 
Teie, BUDOLINN Judokool

  © Budolinn Judokool. All rights reserved    Tel. (+372) 56 493 336 e-mail: dmitri@budolinn.ee