X

Judo

Lasnamäe Spordikompleks (Pae1/Peterburi tee 15)

Lasnamäe Tallinna Läänemere Gümnaasium (Vormsi 3)

Judo

Tallinna Tõnismäe Reaalkool (Pärnu maantee 50)

 

 
  рус | est
     
Järgmine Üritus!
8 June 2024
SOLANIN CUP 2024
...
1 July 2024
Varemurru - spordilaager
...
28 July 2024
Rahvusvaheline judolaager Šveitsis
Rahvusvaheline judolaager Švei...

Budo Cup 2

23.02 toimus Lasnamäe Spordikompleksis tradiotsiooniline klubiturniir Budo Cup.
Võistlustest võttis osa ligi 90 sportlast. Osalejate arv oleks võinud olla suuremgi, ent haigused röövisid nii mitmeltki noorsportlaselt selle võimaluse. Kõige nooremad võistlejad- poisid ja tüdrukud- võtsid teineteisest mõõtu sumoreeglite järgi. Suuremad sportlased järgisid aga "pehme tee" (judo- jaapani keelest tõlgituna) kutset. Oli ka neid, kelle jaoks see võistlus oli esmakordne.
Noored väljendasid tagasihoidmata oma emotsioone- võidurõõmu ja kaotusvalu. Treeneritel tuli mitmel puhul jagada toetavaid ja rahustavaid sõnu oma õpilastele.
Kõikidele medalimeestele olid ette nähtud medalid, diplomid ja ka kingitused. Teiste seas autasustas võitjaid olümpiapronks Aleksei Budõlin.

Kogu päeva jooksul toimis saalis ka Judo Kohvik. Lapsevanemad, kes leidsid aega ja võimalusi, olid toonud kohale isemeisterdatud küpsiseid, kooke, pirukaid, võileibu, pannkooke, aga ka mahlu, puuvilju, teed ja kohvi, ning lubasid neid lahkelt müüa soodsa hinna eest. Kogu müügi eest kogunenud summa, milleks sai 157 eurot, läheb järgmise (maikuu) võistluse kingituste ostuks.
Siinkohal soovikski avaldada suurt tänu kõigile, kes selles ettevõtmises kaasa lõid!

Samuti soovime väga tänada kõiki isasid, kes abistasid tatami panekul ja eemaldamisel ning meie noorsportlasi, kes kohtunikurolli katsetasid ja sellega edukalt hakkama said. Samuti täname Olga Mihhejevat ja Olga Budõlinat, kes võistlusi koordineerisid, nagu ka võistluste kohtunikebrigaadi eesotsas Jevgeni Salejevi, Georgi Ladõginiga ja Aleksandr Marmeljukiga. Ilma meie toredate treenerite Dmitri Budõlini, Aleksandr Tšerednitšenko ja Sergei Marmeljukita ei toimiks vast midagi, seega täname ka neid! Üritusel oli oma tooteid pakkumas ka Vibram FiveFingers Estonia.

Eraldi tänusõnad kuluvad meie sponsorile Aleksei Selivanovile firmast Euro-Asia Logistics. On ülimalt meeldiv, et meil on selline sõbralik, abivalmis ja kokkuhoidev klubi.

Need aga, kes sel korral medalini ei jõudnud, ärge heitke meelt- jätkame sama usinalt treeningutega ja püüame veelgi rohkem, ning ühel päeval kannab see töö vilja. Kohtumiseni tatamil!

  © Budolinn Judokool. All rights reserved    Tel. (+372) 56 493 336 e-mail: dmitri@budolinn.ee