26.04.24-28.04.24 toimub Vilja...

Budolinn Judokool

EMV 22.01.22 28 December 2021, 06:33
EMV 22.01.22
Laupäeval toimusid Eesti meistrivõistlused Võrus, kus osalesid meie sportlased.Nad võitsid 4 medalit: Anna Kotova kinnitas oma meistritiitlit kehakaalus 52 kg, visadust ja tahtejõudu üles näidanud Dmitri Kopylov saavutas 2. koha, Marina Fedorova sai võitluse käigus vigastada ja jäi 3. kohale. Täiskasvanute seas võitis pronksmedali Farhad Miriev.Õnnitlused medalistid!
Loe edasi
Budo Cup Jõuluturniir!!! FOTO 20 December 2021, 01:01
Budo Cup Jõuluturniir!!! FOTO
Laupäeval toimusid võistlusi, millest võtsid osa BUDOLINNI judokooli sportlased.Pidu osutus hiilguseks, kõigile kingiti kingitused, mille treener oma kätega tegi!Võistlustele tuli Jõuluvana, kes toetas ja juhendas noorsportlasi.Aitäh kõigile abi eest organiseerimisel, eriti aga Jõuluvanale! Foto: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.5040610409305661&type=3
Loe edasi
Trennid 15.10.21 15 October 2021, 10:27
Trennid 15.10.21
Täna, 15. oktoobril, Lasnamäe Spordikompleksis trennid ei toimu. Seoses Tallinna linnavolikogu valimiste algusega, meie saalis on valimisjaoskond.
Loe edasi
Võistlused!!! 21 May 2021, 11:02
Võistlused!!!
Võistlused 06.06.2021, pühapäev. Õppeaasta lõpus otsustasime korraldada oma õpilaste vahel võistlused, samuti autasustada selle õppeaasta, 2020/2021, parimaid sportlasi. Võistlus toimub Lasnamäe Spordikompleksi staadionil, Pae1, 6. juunil kell 12:00. Oodatud on kõik sportlased, igas vanuses. Viime läbi vanemate vahel triatlonivõistlusi.   Lapsed jagunevad vanuse järgi ja võisteldakse kuuel alal:Hü