Mark - palju õnne sünnipäevaks!!! 21 April 2023, 10:58
Täna tähistab meie treener Mark oma sünnipäeva!!!Õnnitleme teda südamest, soovime talle tugevat tervist ja edu treeneritöös!!!
Loe edasi
Nord Shiai 01/04/2023 Tallinn 03 April 2023, 11:22
Nord Shiai 01/04/2023 Tallinn
Laupäeval võitsid meie lapsed Tallinnas toimunud turniiril 4 medalit.Noorim:1. koht Matvey Oshlakov3. koht Marek Makushin, tema vend, Alan, lõpetas viiendana.5. koht Aleksander Pudov5. koht Nikita MalõševVanem:Alisa Gromova - 1. koht, võttis revanši Eesti meistrivõistluste eest.Andrei Šištšenko - 3. koht.
Loe edasi
Eesti B-klassi ja juunioride MV 13 March 2023, 10:49
Eesti B-klassi ja juunioride MV
Laupäeval toimusid Eesti juunioride ja B-klassi meistrivõistlused.Meistriks tuli Egor Novikov, kes võitis Ipponiga kõik maadlused.Hõbemedali võitis Alisa Gromova.Pronksmedali võitis Farhad Miriev.Võitlesid väga hästi, aga maadluses kolmanda koha eest kaotasid ja jäid 5. kohale - Mark Samuylik ja Demid Gluštšenko.
Loe edasi
Tallinn Open 2023!!! 14 February 2023, 08:16
Tallinn Open 2023!!!
Nädalavahetusel toimus rahvusvaheline turniir Estonian Judo Open 2023.Meie sportlased võitsid 3 medalit:Dmitri Kopõlov 1. kohtAleksei Kikas 1. kohtFarhad Miriev 3. koht Palju õnne lastele ja nende vanematele!!!